כל מה שרציתם לשאול...

אספתי עבורכם את כל השאלות הנפוצות ביותר, אשמח לענות על כל שאלה נוספת, אם יש לכם שאלות אנא
צרו איתי קשר באמצעות טופס יצירת קשר או התקשרו אליי ישירות: 0522-800-704 אורלכל אדם מאפייני עור הספציפיים עבורו, נדרשת גישה מקצועית המחייבת ידיעה יסודית של העור, וכמובן ידע מדוקדוק לגבי מוצרים שהתאמתם צריכה להיות מותאמת לפקטור סוג העור, מצב העור, רגישות העור וגיל העור וכמו כן גישה מקצועית לטיפולים קוסמטיים מקצועיים.
לאחר אבחון העור נתאים עבורך מוצרים המותאמים לעורך להמשך עבודה בבית לתוצאות טובות וארוכות טווח.
עור שמן מאופיין בדרך כלל בקרב בני נוער ומתבגרים. העור מאופיין בהפרשת שומנים מוגברת המספקת סביבה להתרבות חיידקים אשר מתפתחת לדלקת היוצרת את ה"שחורים" המוכרים. לאחר אבחון העור נטפל במספר נקודות התורמות לתופעת האקנה, תותאם תוכנית טיפולית ייחודית נסיר את העור המת והפגום בצורה יסודית. הטיפול באקנה הינו בעל חשיבות השימוש בחומרים פעילים ובטכניקות מתקדמות יבטיחו שמירה על עור נקי לטווח ארוך.
מדעית, לא הוכח כי יש קשר בין מצב העור לבין מזונות הגורמים לאקנה , אכילת ירקות ירוקים לעומת מאכלים רוויי שומן תמתן את תופעת הפרשת השומנים בעור ובכלל
תזונה בריאה ומאוזנת מומלצת לעור ולבריאות שלך באופן כללי.
קליטת הצבע בעור שונה ממטופלת למטופלת ישנם גורמים כמו חשיפה לשמש, מחלות – תרופות קבועות, יגרמו לדהיית הפיגמנט. מומלץ לתחזק את האיפור ולחזקו מדי שנה על פי הצורך.
בהמטרה לטפל בצורה הטובה והיעילה ביותר ובטווח זמן התואמים את גילנו, אורח חיינו ומצב עורנו. חשוב מאד להגיע לאבחון מקצועי וחייב להיעשות כשלב ראשוני. לאחר אבחון מקצועי, יותאם עבורך הטיפול הנכון המתאים לך ביותר. חלקנו יכולים להסתפק במספר טיפולים חיצוניים ואחרים חייבים התערבות פנימית ובמידת הצורך נמליץ על טיפולים לתיקון נזקים קיימים. זהו, עכשיו את מוכנה לצאת לדרך! לאחר שהותאמה לך תוכנית טיפולים והותאמו עבורך מוצרי קוסמטיקה את בדרך לריפוי מוחלט. כל שנדרש ממך זה הקפדה על שלושת השלבים: אבחנה מקצועית, התאמת הטיפול הנכון ומעקב בזמן בכדי לשפר ולשמר התוצאות.
מדע היופי הוא דינמיקה של עדכון התחדשות ובעיקר שימוש בטכנולוגיה מדעית דרמטולוגיה ורוקחות יחד עם תראפיה שהם מתכון לעור בריא יותר, צעיר יותר ומאוזן יותר.
עיניים הם ראי הנפש סימני הזדקנות בצורת קמטים, קמטוטים,נפיחויות ועיגולים כהים מתחת לעיניים טיפול ממוקד הינו הכרחי וטובה שעה אחת קודם!!
החומרים הינם היפו אלרגניים ללא פורמלין, הריסים נשמרות גם לאחר מקלחת, סאונה ובריכה, אפקט ההרמה והסללסול עד 12 שבועות לאחר מכן חוזרות הריסים למצבן הטבעי, אין הדבקת ריסים ו/או תוספות ריסים ולכן אין שום פגיעה בקיים.
ישנה חשיבות ויעילות מירבית לשימור העור מיד לאחר הביקור האחרון בקליניקה, על מנת לשפר ולשמר את התוצאות יותאמו עבורך מוצרי קוסמטיקה לשימוש יומיומי בבית.
אקנה הוא בעצם תהליך ביולוגי המתרחש מתחת לפני העור, לא על פני השטח, כך שלניקיון העור שלך אין השפעה על הופעת אקנה.
אין ראיות חותכות כי חשיפה ממושכת לאור שמש או באמצעות מיטות שיזוף יכול לשפר את האקנה. שלא לדבר על להעלות את הסיכון לסרטן העור.