ממליצים

לקוחות ממליצים
 • "שלום שמי ספיר ואני מטופלת אצל אורנה המדהימה והמקצועית.
  אציין שהמקצועיות שלה ורמת הטיפול, הם ברמה גובהה ולא אגזים אם ארשום הטובה ביותר שקיימת.
  אורנה קיבלה אותי לטיפול עם עור פנים שמן ובעייתי ולאחר מספר טיפולים תחת ידה נראו התוצאות המדהימות שאף אחת אחרת בתחום לא השיגה.
  ממליצה בחום לכולם!"

  ספיר טל
  טיפולי אקנה
 • "אחרי כל טיפול פנים מיד היה אפשר לראות את התוצאות, כל גבה הייתה מקבלת מחמאה.
  ושלא נדבר על האישה המדהימה שהיא!"

  סטלה
  טיפולי אקנה
 • "לאור טיפולים קוסמטיים, רוצה לומר תודה על התוצאה המדהימה. העור נראה נפלא ומקבל מלא מחמאות. הגעתי אליך עם פנים במצב נורא.אורנה, רק נשאר לומר תודה!!"

  סיגל זוהר
  פיגמנטציה
 • "אורנה בשבילי היא לא רק קוסמטיקאית מעולה, מצויינת, בעלת מקצוע 10+ היא אישה שתמיד מחדשת את שיטותיה, לומדת ומשתמשת בחומרים הכי חדישים ומאושרים שיש.
  אני תמיד מקבלת מחמאות מאנשים על עור הפנים הפנטסטי שיש לי. ותאמינו לי, בגילי (60+) זה באמת עושה לי טוב. אחרי טיפול אני לוקחת ברצינו את על מה שהיא מייעצת לי
  וממשיכה עם טיפול בבית עד הטיפול הבא. מעל הכל אורנה היא "בן אדם" וחברה טובה.
  נעים לבוא אליה לטיפול להרגע עם מוזיק מרגיעה ולמסור את פניי לידיים שלה."

  מיכל שרון
  טיפולי אנטי-אייג'ינג
 • "אני הגעתי לאורנה לפני שנתיים, עם עור שמן ומאוד בעייתי, אחרי כמה טיפולים אינטסיביים ושימוש של החומרים בבית, המצב הכללי של פניי השתנה לגמרי. תמיד נעים לי לבוא לאורנה לטיפול, כשאתה יודע שיש על מי לסמוך. ממליץ ביותר!"

  רולנדו קסאדה
  טיפולי אקנה
 • אחרי טיפול פנים מדהים אצל אורנה המקסימה אני רוצה למליץ בחום!!! כדי להנות מכזו מקצועיות, עדינות, הכוונה ובעיקר הרגשה כזו נקייה וכייפית בפנים, שווה להגיע לדיזינגוף סנטר! שופיג על הדרך :)

  שני דאסה
  חידוש פני העור ופילינג
 • חווית טיפולים שונה לגמרי מבחינה מקצועית ואישית. אורנה יודעת להתאמים בדיוק את סוג הטיפול והחומרים למה שצריך. התוצאות מדהימות במיוחד של הפילינגים שמוצעים. מעל הכל אוהבת מאוד את היחס האישי והמענה לכל שאלה ופניה.
  ממליצה בחום.
  רויטל

  רויטל טוב
  טיפולי פיגמנטציה

תגובות